BRZDOVÉ A SPOJKOVÉ KOMPONENTY ACCOSSATO

Accossato nabízí široký sortiment hlavních brzdových a spojkových válců, které jsou ověřené ze závodního prostředí šampionátů Superbike, Moto 2, Moto 3 a AMA. Poskytují skvělý pocit z ovládání a vynikající výkon.

Radiální brzdové válce Accossato jsou oblíbené v závodním prostředí a vyznačují se silným brzdným účinkem a velmi přímým ovládáním brzd. Ve skutečnosti je každá součást navržena tak, aby zajistila snížení pasivního zdvihu páky o více než 50 % ve srovnání s jinými radiálními hlavními válci. Zaručují výborný přenos brzdné síly s velmi citlivým dávkováním. Díky tomu je Accossato ideální volbou nejen pro závodní motocykly.

Larsson nabízí široký výběr produktů Accossato pro téměř všechny typy motocyklů:

  • Ovládání brzdových systému a spojky.
  • Sklopné nebo pevné páčky.
  • Hlavní brzdové válce s integrovanými nebo externími nádobkami na brzdovou kapalinu.
  • Zadní brzdový válec na palec levé ruky.  

Máme také sady Accossato Remote Reservoir Kit, montážní držáky a náhradní páčky v pevném i sklopném provedení. Hlavní brzdové válce jsou doplněny řadou výkonných radiálně uložených brzdových třmenů Accossato, které jsou také dostupné v nabídce Larsson Czech.

Accossato vyrábí komponenty pro motocyklový průmysl od roku 1969. Kromě výroby komplexní řady brzdových třmenů a hlavních brzdových válců je originálním dodavatelem pro výrobce motocyklů, kterým dodává kompletní ocelové a hliníkové rámy, kované rámové komponenty a řídítka. Produkty Accossato jsou 100% „Made in Italy“, což vám dává záruku nejlepšího výkonu a nejvyšší kvality.

Larsson Czech s.r.o.

Kaštanová 489/34
620 00 Brno

Tel.: +420 532 176 440
Mob.: +420 775 521 543