Akumulátory Lithium-iontové

Technologie lithium-iontových akumulátorů se již dlouhodobě používá v elektronickém průmyslu. V automobilovém a motocyklovém průmyslu zažívá v posledních letech veliký rozmach a nabízí ji pouze ti nejlepší producenti akumulátorů na světě.

Technologie lithium-iontových akumulátorů se již dlouhodobě používá v elektronickém průmyslu. V automobilovém a motocyklovém průmyslu zažívá v posledních letech veliký rozmach a nabízí ji pouze ti nejlepší producenti akumulátorů na světě.

Lithium-iontové akumulátory díky své konstrukci pokrývají téměř 90% poptávky na trhu s motocykly. Jejich hlavní výhodou je především nízká hmotnost. Proto se velice často používají v motocyklovém sportu, kde kromě své spolehlivosti nabízí nejefektivnější cestu úspory hmotnosti motocyklů. Jejich hmotnost je pouze 1/3 hmotnosti klasického olověného akumulátoru.
Lithium-iontové akumulátory mohou mít na obalu hodnotu [Wh], tato hodnota je výsledkem součinu kapacity [Ah] a napětí [V] baterie.

Mezi další nesporné výhody patří:

  • možnost instalace akumulátoru v libovolné poloze, samovybíjení pouze 5% měsíčně,
  • procesor nainstalovaný v akumulátoru řídí správnou činnost článků a zabraňuje jejich nerovnoměrnému nabíjení,
  • extrémně rychlý proces nabíjení,
  • indikátor nabití baterie.

Všechny další informace (rozměry, kapacitu, startovací proud atd.) Najdete na kartě „Technická data“. Lithium-iontové akumulátory jsou náhradou za olověné akumulátory a bezproblémově fungují s elektrickou instalací všech motocyklů.

Lithium-iontové akumulátory jsou určeny pro motocykly a jejich údržbu lze svěřit nabíječkám z naší nabídky.

POZOR! Lithium-iontové akumulátory nelze udržovat jednoduchými nabíječkami, které nejsou určeny pro tento typ akumulátorů. Pouze inteligentní nabíječky jsou schopny účinně nabíjet tento typ článků a nezkracovat životnost lithium-iontových akumulátorů.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ NABÍDKU

Larsson Czech s.r.o.

Kaštanová 489/34
620 00 Brno

Tel.: +420 532 176 440
Mob.: +420 775 521 543

E-mail: obchod@larsson.cz